Společnost BZ-tech, s.r.o. byla založena v roce 1999 a sídlí v Chomutově. Předmětem našeho podnikání jsou slaboproudé i silnoproudé elektroinstalace v občanské i průmyslové výstavbě, elektroinstalace v historických objektech, instalace rozvodů kabelových televizí a zabezpečovacích systémů, anténních a telefonních rozvodů. Neopomenutelné jsou i aktivity v oblasti prostředí s nebezpečím výbuchu ( prostory B), zejména pro čerpací stanice pohonných hmot a olejová hospodářství včetně projektové dokumentace, revizních zpráv i poinstalačních služeb a technické podpory.
    Jsme oprávněni k montážím, revizím, opravám a zkouškám na elektrických zařízeních do 1000V i nad 1000 V. V roce 2006 naše společnost získala od EZU certifikát potřebný pro výrobu elektrických rozvaděčů. Provádíme také certifikované instalace protipožárních prostupů a retardací kabelových tras systémů INTUMEX a PROMAT.
    Naše služby poskytujeme s výhledem dlouhodobé spokojenosti zákazníků a partnerů, neustále se snažíme rozšiřovat kvalitu a rozsah nabízených výrobků a služeb. Při realizaci veškerých činností plníme požadavky zákazníka, přičemž vycházíme z návrhů specializovaných odborníků. Používáme špičkovou měřící a regulační techniku renomovaných výrobců. Trvale si zakládáme na kvalitě řemeslné práce, individuálním přístupu, dobrém jméně a profesionalitě, čehož jsou důkazem opakované zakázky investorů.

Jan Bušovský

jednatel společnosti BZ-tech, s.r.o.

Nabízíme

komplexní eletroinstalace do 35kV
+ hromosvody

Protipožární systémy INTUMEX a PROMAT

Technologie čerpacích stanic PHM

Projekce a revize

Výroba rozvaděčů NN

Napište nám

Máte dotaz?
Rádi Vám odpovíme.

Vaše jméno

Váš e-mail

Váš dotaz